شماره های رند و تاثیر آن در کسب و کار

شماره های رند و تاثیر آن در کسب و کار

شماره های رند برای دارندگان آنها جذابیت بسیاری دارند، از شماره شناسنامه گرفته تا شماره پلاک رند. رند بودن اعداد تا جایی پیش میرود که برخی تلاش می کنند تا با مداخله در تاریخ زایمان، فرزندشان را در تاریخ مثلا 01/01/1401 به دنیا بیاورند.

معرفی شماره رند

مجموعه ای از اعداد که در کنارهم به دلیل داشتن روابط عددی بین یکدیگر، یا موسیقی لفظی و یا روان بودن به کمک بیان راحت، باعث تثبیت در حافظه بصورت ناخودآگاه میشود. زمانی که شما این مجموعه اعداد را برای فردی ناآشنا بیان میکنید، هر چه بصورت ناخودآگاه سریعتر و راحتتر در خاطرش بماند مرغوبیت رند بودن آن عدد بیشتر است.

خرید سیم کارت رند علاوه بر سلیقه و جذابیت، موضوعی برای لوکس نشان دادن تجارت محسوب می شود. فرض کنید شما با خط رند تلفن ثابت و یا سیم کارت رند، کسب و کار خود را تبلیغ میکیند، بلاشک هر فرد متقاضی در اولین برخورد با تبلیغ شما، شماره تماس مندرج در تبلیغ درخاطرش حک خواهد شد.

رند بودن شماره تلفنسیم کارت رند ) استفاده شده در تبلیغات آنقدر اهمیت بالایی دارد که در بخش خرید و فروش خطوط رند برخی خطوط را به دلیل مرغوبیت بالای رند با عنوان رند بیلبردی می شناسند.

شماره های رند به بخش های زیادی تقسیم میشوند، چند نمونه آنها به عنوان مثال

رند تکراری: در عدد مورد نظر یک یا دو عدد پشت سر هم تکرار شوند.

رند هزاری یا رند ده دهی: این نوع رند به دلیل آوای ساده و روان خیلی راحت در حافظه حک میشوند، در این نوع رند در عدد مورد نظر اعداد مظرب 1000 و یا 10 تکرار می شوند.

رند ترتیبی: در این نوع رند اعداد با هم بصورت یک دنباله ارتباط دارند.

رنده آینه ای: در این نوع رند اعداد بصورت قرینه یکدیگر قرار میگیرند.

از انواع دیگر رند میتوان به «رند پله ای از اول»، «رند پله ای از آخر»، «رند سه پله»، «رند ترازویی»، «رند تاریخ تولدی» و ... اشاره نمود.

نحوه فروش سیم کارت های رند چگونه است؟

فروش سیم کارت های رند پیشینه ی عمیقی دارند. گفتنی است که در سال های اخیر خبری از مزایده های پرشورو شوغ قبل نیست ولی از سال 1385 این مزایده ها بصورت منظم در هر سال برگزار میشد، بصورتی که در هر دوره بین یک هزار تا دو هزار سیم کارت رند بفروش میرسید. بدیهی است رند ترین سیم کارت ها در مزایده های اولیه بفروش رسیدند.

در حال حاضر افرادی نیز در بازار فعالیت دارند که بصورت تخصصی به خرید و فروش سیم کارت اقدام میکنند، از اینرو متقاضیان سیم کارت رند التزامی به حضور در این مزایده ها که از سوی تمامی اپراتورها همواره برگزار میشوند نداشته و میتوانند با مراجه به این افراد سیم کارت مورد پسند خود را با قیمت های گوناگو خرید کنند.

 

"به نقل از فرارو"

نظر شما چیست؟